У Лисянській громаді відбувся мітинг-реквієм до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 14:03

Мітинг-реквієм з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся сьогодні, 26 квітня, за участю селищного голови Анатолія Проценка та представників Лисянської селищної ради, голови громадської організації «Союз Чорнобиль України» Володимира Шайноги, заступника військового комісаріату Лисянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки майора Олексія Шаламая, ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представників організацій та установ, учнівської молоді, громадськості.

Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи вручили пам’ятні ювілейні медалі до 35-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції, медалі «За врятоване життя», почесні грамоти Черкаської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», почесні грамоти Лисянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Учасники заходу вшанували пам`ять загиблих від атомного лиха, поклали квіти до пам’ятного знака постраждалим від Чорнобильської катастрофи.

Отець Деміан відправив панахиду за загиблими ліквідаторами Чорнобильської катастрофи.