Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 28.04.2021 08:53

За участі першого заступника селищного голови Олега Зарудняка, представників служби у справах дітей виконавчого комітету Лисянської селищної ради, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Лисянської селищної ради», відділу освіти Лисянської селищної ради та старост сіл при виконавчому комітеті Лисянської селищної ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглядались питання про неналежне виконання батьківських обов’язків, порушення прав дітей, недостатнє виховання та піклування про їх здоров’я, їх фізичний, духовний і моральний розвиток, порушення санітарно-гігієнічних норм проживання, здобуття дошкільної освіти. Розглянуто проблеми виховання 7 дітей у 3 сім’ях.

Крім того, розглянуто заяву щодо визначення участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною.

Згідно чинного законодавства за результатами засідання прийнято відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.