Дата: 30.04.2021 13:08

На підставі розпорядження селищного голови від 29.04.2021 № 45-р, з  метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, в період до 07.06.2021 буде проводитися публічне громадське обговорення проекту рішення Лисянської селищної ради «Про реорганізацію Чаплинської філії КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів)шляхом пониження до І ступеня».

Відповідальним за організаційне забезпечення проведення публічного громадського обговорення визначено відділ правової і кадрової роботи та публічних закупівель виконавчого комітету Лисянської селищної ради.

Пропозиції приймаються до 07.06.2021 на адресу Лисянської селищної ради: 19301, смт.Лисянка, пл. Миру, 30 та на електронну адресу: lysselrada@ukr.net.

Ознайомитися із усіма документами з приводу проведення реорганізації можна у приміщенні Лисянської селищної ради та на офіційному сайті ради.

Підставою розроблення проекту рішення Лисянської селищної ради «Про реорганізацію Чаплинської філії КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів)шляхом пониження до І ступеня» є формування оптимальної мережі закладів освіти Лисянської селищної ради необхідної для надання високоякісних освітніх послуг кожній дитині, з урахуванням використання наявних ресурсів, модернізації мережі з кращими базовими умовами навчання.

Проведення реорганізації філії дасть можливість забезпечити потреби навчального закладу відповідної проектної потужності, та привести у відповідність наповнюваність класів згідно вимог ЗУ «Про повну загальну середню освіту».

На даний час потреба Чаплинської філії КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів) становить 3 456 962 грн., план на 2021 рік – 3 023 306 грн., в т.ч. освітня субвенція –2 65 465 грн. Дефіцит забезпечення закладу на 2021 рік становить 433 656 грн.

Економія коштів при оптимізації до І ступеня на рік становитиме 1 059 472 грн.

Проведення реорганізації дасть можливість забезпечити повноцінною виплатою заробітної плати працюючих вчителів, проведення модернізації та ремонтів класних кімнат та кабінетів, поновити оргтехніку, відремонтувати та багато іншого із нагальних потреб школи.

Опубліковуємо проект рішень для ознайомлення.»