9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2021 11:58

В Лисянці на Пагорбі Слави відбувся захід з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В урочистостях брали участь депутат Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, голова Лисянської селищної ради Анатолій Проценко, заступник військовогокомісаріатуЛисянськоготериторіального центру комплектування та соціальноїпідтримки майор ОлексійШаламай, голова ради ветеранів Галина Славінська,представники організацій та установ, громадськість.

Пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали життя заради миру та свободи, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків воїнам і загиблим під час виконання бойових завдань.

Висловлюємо глибоку шану учасникам бойових дій, учасникам війни, трудівникам тилу та солдатським вдовам, які на своїх плечах винесли тягар воєнних років. Наша вдячність пам’ять і буде завжди! Цінуймо найдорожче, що подарували нам наші ветерани – мирне небо над головою, сильний дух і віру в перемогу.