8 травня – День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2021 14:28

Сьогодні, 8 травня, відзначаємо День пам'яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом і присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.

Цей день встановлений задля «вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих».

У знак вшанування пам’яті полеглих у боротьбі проти нацизму у Другій світовій війні селищний голова Анатолій Проценко, перший заступник селищного голови Олег Зарудняк, начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Синицька та голова ради ветеранів Галина Славінська поклали квіти до Пагорбу Слави, пам’ятних знаків, братських могил, обелісків, меморіалів в смт. Лисянка і с. Почапинці.

Завітали до учасників бойових дій у Другій світовій війні – Капацін Олени Пилипівни (смт Лисянка), Власенко Ніни Яківни та Боровика Федора Матвійовича (с. Почапинці), подякували ветеранам за проявлену мужність та героїзм у роки війни, внесок кожного для наближення священної Перемоги, а також  побажали міцного здоров’я, мирного неба та активного довголіття.

В знак пошани від селищної ради учасникам бойових дій вручили квіти та продуктові набори.