З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2021 15:28

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років.

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови  перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, тому закликаємо кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим  живим ветеранам.

Звертаємось до молодого покоління,яке зростає на прикладі пам’яті трагедії усього людства, ми говоримо ви маєте зробити усе, щоб ніколи не допустити кровопролиття,та зупинити те,що і сьогодні ми маємо у своїй країні.

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам’яті та примирення!

З Днем Перемоги!