Привітання голови Лисянської селищної ради Анатолія Проценка з Днем Матері та Міжнародним днем сім’ї

Дата: 14.05.2021 15:39

Дорогі наші мами! Берегині наших родин!

Прийміть сердечні вітання з прекрасними святами, які нерозривно та символічно пов’язані – Днем матері та Днем сім’ї!

Ці свята особливі, зворушливі для кожного серця, сповнені щирих почуттів.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності нашого народу!

Мати – це ніжна берегиня сім’ї, а батько – її міцна і надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається родина.

Щасливою є сім’я, в якій панує спокій, злагода, любов, взаємна повага, турбота і гармонія.

Сім’я є головним нашим надбанням, до якого ми завжди ставимося з особливою святістю та повагою. Вона надає нам сили та відчуття справжнього щастя, душевного затишку і добра.

Дорогі жінки, шановні матері! Доземний вам уклін і щира дяка за материнську любов, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.

Особлива подяка матерям наших воїнів-захисників за те, що виховали сильних, мужніх патріотів України, які ціною власного життя, не вагаючись пішли захищати нашу Батьківщину.

Хай щасливими і вдячними зростають діти! Хай шану та повагу мають батьки! Хай для кожного сім’я залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

Бажаю кожній родині міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові!

Цінуймо своє сімейне вогнище, бережімо його, не шкодуймо своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

З повагою та найкращими побажаннями

Анатолій Проценко, голова Лисянської селищної ради