Відбулася конкурсно-розважальна програма, за участі дітей та осіб з інвалідністю

Дата: 14.05.2021 11:55

Травень місяць дуже багатий на свята. Саме цього тижня в календарі є дві важливі дати: День Матері та День Сім'ї.

З нагоди відзначення цих свят, 13 травня у відділенні комплексної соціальної реабілітації осіб з інвалідністю КЗ «Центр надання соціальних послуг Лисянської селищної ради» відбулася конкурсно-розважальна програма, за участі дітей та осіб з інвалідністю, які власноруч виготовили стінгазету - колаж «Моя мама – сонечко» та зробили фотовиставку «Моя сім'я». Дітки брали активну участь в ігротеці, конкурсах, співали пісні, розповідали вірші.

Зі смачним короваєм та щирими вітаннями до відділення завітав Василь Клівак, представник громадської приймальні депутата Черкаської обласної ради ВО «Черкащани» Воскобойника Олександра Анатолійовича.

Тепла атмосфера розчулила всіх присутніх. А наприкінці заходу всі дітки та їхні сім'ї отримали гуманітарну допомогу від Християнської місії «Милосердя та духовне відродження».

Нехай всі діти на землі будуть здорові, а їхні батьки – щасливі!