Дата: 13.05.2021 12:29

Збереження здоров'я дітей та недопущення виникнення спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань у дитячих колективах на сьогодні є актуальною темою.

За результатами проведення вибіркової інвентаризації м’ясо-молочної продукції, належного зберігання продуктів харчування та дотримання санітарно-гігієнічних норм у харчоблоках 12.05.2021 року відділом освіти Лисянської селищної ради спільно з Лисянського управлінням Головного управління Держпродспоживслужби проведено семінар на тему: «Гігієнічне навчання з безпеки життєдіяльності в харчоблоках закладів загальної середньої освіти».