Підготовка до травневих свят триває

Дата: 07.05.2021 16:18

В Лисянці триває підготовка до травневих свят – Великодня, Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначної ролі у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, педагогічні та учнівські колективи Лисянського НВК і Лисянської ЗОШ №2, а також вихованці і працівники дитячих дошкільних установ Лисянки «Веселка», «Малятко», «Ромашка» долучилися до Акції «Живі квіти – жива пам’ять» – висадили тюльпани і нарциси на Пагорбі Слави.

На межі Лисянської та Звенигородської ТГ оновлено в’їзний дорожній знак «Лисянська громада», а також – надпис «Вічна пам'ять героям» на пам'ятному знаку на честь загиблих в селі Журжинці. Виконавцем робіт є місцевий підприємець Олександр Миколенко, який, співпрацюючи із Лисянською селищною радою, долучився до поліпшення та впорядкування території громади.