Більше мільйона українців отримають доступ до фіксованого оптичного інтернету

Дата: 18.05.2021 09:10

Про це на Diia Summit Spring 2021 в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Цифровізація» повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Нам вдалося отримати 762 заявки від конкретних громад на покриття інтернетом і це більше 3 тис. населених пунктів. Більше мільйона українців в цьому році отримають доступ до фіксованого оптичного інтернету, це тисячі об’єктів соціальної інфраструктури: і школи, і лікарні. Коли вперше у маленькому селищі з’являється інтернет, тоді для громадян, які проживають у цьому селищі, інтернет стає більш доступним і дешевим. Несправедливо, коли в столиці коштує інтернет кілька сотень гривень, а в селах люди не можуть підключитися, тому що це дорого коштує», – зазначив Федоров.

Також він нагадав, що за цей час Мінцифри вдалося підключити до 4G більше 2 млн українців.