ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ

Дата: 12.05.2021 08:22

На підставі розпорядження селищного голови від 06.05.2021 р. №47-р з метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, в період до 07.06.2021 буде проводитися публічне громадське обговорення проектів рішень Лисянської селищної ради «Про реорганізацію дошкільної навчальної установи «Берізка» с.Дашуківка Лисянського району Черкаської області шляхом приєднання до Дашуківської філії КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області» та «Про реорганізацію Петрівсько-Попівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»  Лисянської селищної ради Черкаської області шляхом приєднання до КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області з отриманням статусу філії» (далі – проекти рішень).

Відповідальним за організаційне забезпечення проведення публічного громадського обговорення визначено відділ правової і кадрової роботи та публічних закупівель виконавчого комітету Лисянської селищної ради.

Пропозиції приймаються до 07.06.2021 на адресу Лисянської селищної ради: 19301, смт.Лисянка, пл. Миру, 30 та на електронну адресу: lysselrada@ukr.net.

Ознайомитися із усіма документами з приводу проведення реорганізації можна у приміщенні Лисянської селищної ради та на офіційному сайті ради.

Підставою розроблення проектів рішень є формування оптимальної мережі закладів освіти Лисянської селищної ради необхідної для надання високоякісних освітніх послуг кожній дитині, з урахуванням використання наявних ресурсів, модернізації мережі з кращими базовими умовами навчання.

Проведення реорганізації необхідне для врегулювання питання фінансування закладів у зв’язку з недоцільністю існування окремих юридичних осіб  згідно вимог ЗУ «Про повну загальну середню освіту».

На даний час потреба Петрівсько-Попівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»  Лисянської селищної ради Черкаської області становить1 118 391 грн., план на 2021 рік – 935 310 грн. Дефіцит забезпечення закладу на 2021 рік становить 248 621 грн. Економія для місцевого бюджету за 4 місяці 2021 року становитиме 210 151 грн.

Потреба дошкільної навчальної установи «Берізка» с.Дашуківка Лисянського району Черкаської області за 10 місяців 2021 року становить 210 700 грн. Економія для місцевого бюджету за 4 місяці 2021 року становитиме 9 600 грн., на 2022 – 36 500 грн.

Проведення реорганізації дасть можливість забезпечити повноцінною виплатою заробітної плати працюючих вчителів, проведення модернізації та ремонтів класних кімнат, кабінетів та дошкільних груп, поновити оргтехніку, та багато іншого із нагальних потреб закладів.

Опубліковуємо проект рішень для ознайомлення.»