Оголошення про формування проєкту Стратегії розвитку Лисянської ТГ

Дата: 20.05.2021 16:29

На виконання розпорядження селищного голови від 28.042021 № 44-р, за результатами першого засідання робочої групи з питань розробки проєкту Стратегії розвитку Лисянської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки, яке відбулося 14 травня 2021 року,  селищна рада розпочала формування проєкту Стратегії розвитку Лисянської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки (далі – проєкт Стратегії).

Проєкт Стратегії формуватиметься з визначенням окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають потенціал (з урахуванням конкурентних переваг громади).

Розпорядженням селищного голови від 28.04.2021 № 44-р утворено робочу групу, до складу якої увійшли представники виконавчого комітету, бізнесу, громадськості, населених пунктів громади, яка координуватиме взаємодію виконавчих органів, суб’єктів господарювання та громадськості із розроблення зазначеного стратегічного документу.

Робоча група має провести соціально-економічний аналіз громади та аналіз розвитку територіального простору, (SWOT-аналіз), провести аналіз порівняльних переваг, викликів та ризиків та сформулювати стратегічне бачення, стратегічні напрямки та цілі Стратегії.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Лисянської селищної територіальної громади.

Робоча група проводить опитування жителів громади та бізнесу для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Думка жителів та підприємців для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Лисянської селищної територіальної громади!

Анкета (Опитувальний лист) для мешканців Лисянської селищної територіальної громади приймається до 31 травня 2021 року за посиланням та встановленою формою (додаток 1), на електронну адресу: lysselrada@ukr.net, або у паперовому вигляді за адресою пл. Миру, 27 смт Лисянка, Лисянська селищна рада, приймальня.

Анкета (Опитувальний лист) для представників бізнесу Лисянської селищної територіальної громади приймається до 31 травня 2021 року за посиланням та встановленою формою (додаток 2), на електронну адресу: lysselrada@ukr.net, або у паперовому вигляді за адресою: пл. Миру, 27 смт Лисянка, Лисянська селищна рада, приймальня.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку Лисянської громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею проєкту, які дозволять реалізувати завдання Стратегії (додаток 3).

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2021-2023 рр).

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Лисянської громади.

Ваші відповіді є вкрай важливими для зміцнення та розвитку нашої громади.

Анкета опитування мешканців

Анкета опитування бізнесу