20 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 21.05.2021 09:12

Сьогодні надзвичайно красиве свято – День нашої української вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

З нагоди Дня вишиванки на центральній площі селища Лисянка відбувся концерт за участю творчих колективів Лисянської територіальної громади, виставка старовинних та автентичних вишиванок та рушників, майстер-клас з виготовлення мотанки. Дрес-кодом дня була вишиванка.

Захід відвідали керівництво громади, представники колективів, учні та вихованці закладів освіти.

Тож вітаємо усіх вас з чудовим святом неповторної і самобутньої української культури – з Днем вишиванки! Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни!