Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.05.2021 09:51

21 травня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі першого заступника селищного голови Олега Зарудняка, представників служби у справах дітей виконавчого комітету Лисянської селищної ради, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Лисянської селищної ради», відділу освіти Лисянської селищної ради, поліції.

Розглядались заяви щодо визначення участі батька у вихованні, спілкуванні з малолітньою дитиною та її матеріальному забезпеченні; подання Звенигородського РВП ГУНП про факт бродяжництва – на виклик на лінію 102 про зникнення сина працівниками поліції розпочато оперативно-розшукові заходи, під час яких встановлено місце перебування малолітньої дитини та виявлено схильність до вчинення правопорушень та ведення бродяжницького способу життя; розглянуті поведінка умовно засуджених дітей, питання про неналежне виконання батьківських обов’язків, недостатнє виховання та піклування дітей, продовження терміну перебування дитини в центрі соціально-психологічної реабілітації.

Розглянуто проблеми виховання 11 дітей у 9 сім’ях. Згідно чинного законодавства за результатами засідання прийнято відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Крім того, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.