День вишиванки

Дата: 25.05.2021 12:40

День вишиванки – свято національної єдності українців, покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати українців. Основною метою відзначення цього свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та дорослого населення міст і сіл нашої держави.

Вишита сорочка є оберегом, символом краси і молодості. Цей символ «проголошує» в серцях кожного з нас любов до Батьківщини, українських традицій та української історії.

З нагоди цього величного свята на центральній площі селища зібралися   керівники громади, представники трудових колективів, учнівська молодь та школярі .

Під час заходу відбувся відбір вишиванок серед наймолодших та дорослих жителів громади, яким було вручено солодощі, вишукані та неповторні орнаменти на сорочках радували око. А захопливі виступи із задушевними піснями і запальними танцями учнів шкіл подарували присутнім багато приємних емоцій та позитиву, також відбувся  майстер-клас з виготовлення мотанки і виставка старовинних та автентичних вишиванок та рушників «З глибин народних і до сьогодення».

Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.