Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати на землю з 2022 року», та аналізу регуляторного впливу до нього

Дата: 28.05.2021 10:00

З  метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблений Лисянською селищною радою проект рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати на землю з 2022 року», та аналізу регуляторного впливу до нього.

Ставки орендної плати з 2022 рік на території Лисянської селищної територіальної громади розроблено відповідно до Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України.

Проектом регуляторного акту передбачається створити рівні права і можливості для всіх Суб’єктів Лисянської селищної  територіальної громади та  забезпечити надходження до місцевого бюджету для виконання програми соціально-економічного розвитку громади та інших програм.

Зауваження та пропозицій приймаються на електронну пошту Лисянської селищної ради  (lysselrada@ukr.net) та за адресою: смт Лисянка, пл. Миру 30 Лисянська селищна рада.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу до нього  розміщено на офіційному сайті Лисянської селищної ради (https://lysyanska-gromada.gov.ua/).

Зауваження та пропозицій приймаються протягом місяця в письмовому вигляді з дня опублікування даного оголошення.

Проект рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати на землю з 2022 року»