Оголошення

На підставі розпорядження селищного голови від 29.04.2021 № 45-р, з  метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, в період до 07.06.2021 буде проводитися публічне громадське обговорення проекту рішення Лисянської селищної ради «Про реорганізацію Чаплинської філії КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів)шляхом пониження до І ступеня».

13:08:16 30.04.2021

Оголошення про благоустрій території пляжу

Природоохоронна громадська організація «Тікич-Л» оголошує про проведення одноденної акції з благоустрою території пляжу та узбережжя річки Гнилий Тікич 10 квітня 2021 року.

15:27:38 09.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Лисянської селищної ради «Про затвердження граничних розмірів тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Лисянська територіальна лікарня» Лисянської селищної ради» та аналіз

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблений Лисянською селищною радою проект рішення Лисянської селищної ради «Про затвердження граничних розмірів тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Лисянська територіальна лікарня» Лисянської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу.

09:39:13 09.04.2021

Увага! Лисянський РЕМ попереджає про проведення ремонтних робіт 6 квітня

6 квітня 2021 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня електроенергія в смт Лисянка: приміщення селищної ради, абоненти вул. Маяковського, Поштова, багатоповерхові будинки вул. Поштова, 9, вул. Поштова 5б.

15:19:13 05.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ДАШУКІВСЬКОЇ, ХИЖИНСЬКОЇ, СМІЛЬЧИНЕЦЬКОЇ ТА ШЕСТЕРИНСЬКОЇ ФІЛІЙ КОЗ «ЛИСЯНСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТЕПЕНІВ №1 – ГІМНАЗІЯ – ДНЗ» ШЛЯХОМ ПОНИЖЕННЯ ДО І СТУПЕНЯ

11:08:01 19.03.2021

Увага! Лисянський РЕМ попереджає про проведення ремонтних робіт 12.03.2021