Оголошення

29 серпня у Лисянській громаді – День вшанування пам’яті загиблих захисників України. О 10-00 хвилина мовчання

Шановні мешканці Лисянської громади! 29 серпня 2020 року – визначений Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

16:09:31 28.08.2020

До уваги власників пасік!

З метою виключення випадків отруєнь бджіл під час обробітку сільськогосподарських культур препаратами повідомляємо, що з 30 серпня по 01 вересня Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерагроінвест» планує обробку своїх посівів соняшнику авіаметодом, агрохімікат - Альфа-Дикват.

15:41:00 28.08.2020

До відома виконавців та організаторів земельних торгів!

Увага! До відома виконавців та організаторів земельних торгів! Для розміщення оголошень про проведення земельних торгів та про їх результати на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України необхідно звертатись до його територіальних органів за місцем знаходження земельних ділянок.

14:57:07 28.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

З метою раціонального використання земель та упорядкування території, Лисянська селищна рада просить громадян, які використовують земельні ділянки комунальної власності (в районі «Калайдина гора») без правовстановлюючих документів звернутися до 30.09.2020 у робочий час до відділу з питань земельних відносин Лисянської селищної ради (смт Лисянка, площа Миру,30) для оформлення належного права користування на зазначені земельні ділянки.

12:00:36 25.08.2020

Оголошення

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Лисянська селищна об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у апараті виконавчого комітету Лисянської селищної ОТГ :

10:21:11 25.08.2020

Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

З 13 липня по 10 грудня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч». Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного представника).

14:06:08 20.07.2020