Безоплатна правова допомога

Повідомляємо про поширення інформації про роботу системи безоплатної правової допомоги, що гарантована Конституцією України та визначена законом України «Про безоплатну правову допомогу». Система з надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права. За посиланням https://legalaid.gov.ua/ Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань.

16:20 31.01.2020

Проблеми, що турбують громаду

Зважаючи на те, що в соціальній мережі Facebook розповсюджуються не завжди достовірні відомості, інформуємо, що придбання техніки та спецобладнання для комунального підприємства «Благоустрій» реалізовано керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.

17:13 30.01.2020