Оголошення

Увага! Лисянський РЕМ попереджає про проведення ремонтних робіт

24 лютого 2021 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня електроенергія з 12:00 год. до 15:00 год. в селищі Лисянка – вул. та пров. Звенигородська, Гагаріна, Небесної Сотні, Бужанська, Л.Українки, Комунальна, вул. М.Коцюбинського, вул. Лисянська.

16:41:33 23.02.2021

Увага! Лисянський РЕМ попереджає про проведення ремонтних робіт

В понеділок, 22 лютого 2021 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня електроенергія з 09:30 год. 16:00 год. в частині селища Лисянка – абоненти від школи №1 (в школі буде електроенергія) до з/д станції (двоповерхівки вул. Вокзальна буде електроенергія), всі вулиці, що знаходяться в цій частині.

13:53:38 19.02.2021

Вшанування подій під Дебальцевим та пам’яті загиблих героїв в зоні АТО, подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

У четвер, 18 лютого, в селищі Лисянка відбудуться заходи (з дотриманням карантинних вимог) з нагоди вшанування подій під Дебальцевим та пам’яті загиблих героїв в зоні АТО – Олега Стукала та Олега Коваля, вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

16:58:16 16.02.2021

Оголошення

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Лисянська селищна територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у апараті виконавчого комітету Лисянської селищної ОТГ :

16:39:30 16.02.2021

Розпорядження селищного голови виконавчого комітету Лисянської селищної ради "Про скликання 6-ої чергової сесії селищної ради VІІІ скликання"

16:42:15 15.02.2021