Оголошення

Розпочинається прийом заявок на участь у Національному Сорочинському ярмарку – 2021!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» з 19 травня 2021 р. розпочав прийом заявок на участь у Всеукраїнському Фестивалі народної творчості «ЯРМАРИНКА», присвячений 30-ій річниці Незалежності України, який відбудеться з 17 по 22 серпня 2021 року, традиційно у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

14:48:23 25.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Лисянської селищної ради про встановлення місцевих податків та зборів на території Лисянської селищної територіальної громади на 2022 рік, та аналізів регуляторного впливу до них

З  метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблені Лисянською селищною радою проекти рішень Лисянської селищної ради та аналізи регуляторного впливу до них:

09:02:31 17.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ

На підставі розпорядження селищного голови від 06.05.2021 р. №47-р з метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, в період до 07.06.2021 буде проводитися публічне громадське обговорення проектів рішень Лисянської селищної ради «Про реорганізацію дошкільної навчальної установи «Берізка» с.Дашуківка Лисянського району Черкаської області шляхом приєднання до Дашуківської філії КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області» та «Про реорганізацію Петрівсько-Попівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»  Лисянської селищної ради Черкаської області шляхом приєднання до КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області з отриманням статусу філії» (далі – проекти рішень).

08:22:01 12.05.2021

На підставі розпорядження селищного голови від 29.04.2021 № 45-р, з  метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, в період до 07.06.2021 буде проводитися публічне громадське обговорення проекту рішення Лисянської селищної ради «Про реорганізацію Чаплинської філії КОЗ «Боярський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів)шляхом пониження до І ступеня».

13:08:16 30.04.2021