Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення ставок орендної плати з 2021 року» на території Лисянської селищної ради

16:05:21 19.05.2020

Проект рішення селищної ради "Про встановлення ставок туристичного збору на території Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

Проект рішення селищної ради "Про встановлення ставок туристичного збору на території Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

11:14:53 20.04.2020

Проект рішення селищної ради "Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

11:13:00 20.04.2020

11:11:26 20.04.2020

Проект рішення селищної ради "Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

Проект рішення селищної ради "Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

11:10:18 20.04.2020

Проект рішення селищної ради "Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів на території Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік "

11:09:35 20.04.2020

11:08:37 20.04.2020