Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення ставок орендної плати з 2022 року» на території Лисянської селищної ради

10:02:19 28.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати на землю з 2022 року», та аналізу регуляторного впливу до нього

З  метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблений Лисянською селищною радою проект рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати на землю з 2022 року», та аналізу регуляторного впливу до нього.

10:00:39 28.05.2021

10:01:06 17.05.2021

09:59:37 17.05.2021

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення ставок туристичного збору на території Лисянської селищної ради (територіальної громади) на 2022 рік»