Планування діяльності

Про затвердження плану-графіку діяльності виконавчого комітету Лисянської селищної ради щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2021 рік

11:13:01 23.10.2020

Рішення Лисянської селищної ради від 15.10.2020 № 70-32/VII "Про затвердження діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Лисянської селищної ради"

11:07:16 23.10.2020

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Лисянської селищної ради  об’єднаної територіальної громади «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік»,  «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік»,  «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Лисянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

10:44:46 20.04.2020

Рішення Лисянської селищної ради 58-6/VII від 29.11.2019 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Лисянської селищної ради на 2020 рік»

14:20:19 04.12.2019

Про затвердження плану –графіку діяльності виконавчого комітету Лисянської селищної ради  щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2020 рік