Управління соціального захисту населення інформує

Реалізація пілотного проекту «пакунок малюка»

Міністерство з 1 вересня 2020 року розпочинає реалізацію пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, яким передбачено надання замість натуральної допомоги „пакунок малюка” цільової грошової компенсаційної в розмірі 5 тис. гривень.

13:36:46 30.08.2020

Одинокі пенсіонери, старші за 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, мають право на щомісячну допомогу

29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд.

13:24:36 25.08.2020

Трудові перевірки

Хоча планові трудові перевірки й призупинили, це не означає, що їх не проводять зовсім.

13:22:32 21.08.2020

Надання державної підтримки одиноким матерям

Відповідно до Закону України від 2 червня 2020 року № 646-ІХ „Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб” 22 липня 2020 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 632 „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” (далі – постанова № 632).

12:24:26 14.08.2020