Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради інформує:

Герої не вмирають, вони лишаються назавжди Героями

Цими лютневити днями ми віддаємо шану пораненим і живим учасникам бойових дій на Дебальцівському плацдармі та вшановуємо пам'ять воїнів, полеглих у боях за Дебальцеве, за Незалежність України та Героїв Небесної Сотні, які виборювали свою і нашу спільну свободу ціною власного життя.

16:21:42 18.02.2021

Саме сьогодні, 18 грудня 2020 року, в переддень Святого Миколая на центральній площі відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки Лисянщини, що знаменувало собою початок зимових свят.

15:57:48 18.01.2021

Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради щиро вітаю усіх з Новорічними та Різдвяними святами!

Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми.

15:53:12 06.01.2021

Оголошення

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Лисянська селищна об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Лисянська дитяча музична школа» :

09:38:11 29.12.2020