Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради інформує:

День Матері

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято – День Матері.

16:07:34 09.05.2021

1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації.

15:04:02 09.05.2021

Катастрофа на Чорнобильській АЕС

Вже 35 років ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС – найбільшою та найжахливішою за всю історію людства техногенною аварією.

15:08:48 26.04.2021

Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу

У ці березневі дні, світова спільнота відзначає чергову річницю з дня народження великого поета, генія українського народу, талановитого художника, пророка та просвітителя, який зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства – Тараса Григоровича Шевченка.

15:50:24 09.03.2021

Герої не вмирають, вони лишаються назавжди Героями

Цими лютневити днями ми віддаємо шану пораненим і живим учасникам бойових дій на Дебальцівському плацдармі та вшановуємо пам'ять воїнів, полеглих у боях за Дебальцеве, за Незалежність України та Героїв Небесної Сотні, які виборювали свою і нашу спільну свободу ціною власного життя.

16:21:42 18.02.2021

Саме сьогодні, 18 грудня 2020 року, в переддень Святого Миколая на центральній площі відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки Лисянщини, що знаменувало собою початок зимових свят.

15:57:48 18.01.2021