Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради інформує:

Щорічно 27 вересня у світі відзначають Всесвітній день туризму (WorldTourismDay)

Свято туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками, це свято усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок, це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей.

10:28:15 28.09.2020

Підсумки конкурсів

Нагадуємо, що з 13.08.20 - 20.08.20 року відділом культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради проводилися онлайн фотоконкурси та челендж «Що для мене Україна» в рамах святкування Дня Незалежності України.

13:44:16 15.09.2020

ДЕНЬ ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

24 серпня святково прибране рідне селище, центральна площа наповнена голосними піснями. Відчувалося, що ми всі засумували за масовими заходами. Так, карантин вніс свої корективи, але перебування в “зеленій зоні” дало змогу відсвяткувати два найвеличніших державних свят – День Державного Прапора та День Незалежності України.

16:10:17 10.09.2020

Розпочато Всеукраїнський олімпійський тиждень

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало проводити напередодні Дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже, спорт – це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя, це саме життя, рух вперед! Спорт та олімпійський рух це саме ті унікальні явища, які несуть добро, радість та об’єднують людей.

14:13:55 08.09.2020

ДОВГООЧІКУВАНУ ОЗДОРОВЧУ КОМПАНІЮ РОЗПОЧАТО

Літо – особливий період у житті дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей. Завдання дорослих – здійснити дитячі мрії, створити умови для фізичного оздоровлення дітей, організувати відпочинок так, щоб вони зберегли і примножили своє здоров'я. Найбільш масовою формою відпочинку та оздоровлення дітей є дитячі заклади, які покликані створити оптимальні умови для повноцінного відпочинку дітей.

15:26:53 19.08.2020