Відділ освіти Лисянської селищної ради інформує

Семінар-нарада «Організація виховного процесу щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок»

13 травня 2021 року відбулася семінар-нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та соціальних педагогів з теми «Організація виховного процесу щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок».

12:30:51 14.05.2021

СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ-2021: ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ

До 31 січня в Україні триває реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. А вже 27 лютого відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації.

11:56:50 20.01.2021

Сертифікація педагогічних працівників-2021

У 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2 тисяч учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, МОН своїм Наказом № 1522 від 04.12.2020  визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи).

11:55:03 15.01.2021