Звенигородська ОДПІ інформує

З початку року 5735 суб’єктів господарювання Черкащини започаткували власну справу

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської, за січень – вересень 2020 року кількість новостворених суб’єктів господарювання  регіону, взятих на податковий облік, склала 5735 платників податків, з них 928 юридичних осіб та 4807  фізичних осіб-підприємців. За аналогічний період 2019 року здійснили державну реєстрацію та стали на облік в податкових органах області 6481 платник податків, з них 1104 юридичні особи та 5377 фізичних осіб-підприємців.

08:13:17 09.10.2020

Відсутність/невідповідність інформації про марку акцизного податку за результатами пошуку в електронному сервісі «Пошук акцизної марки»

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє платників податків, що з метою запровадження та вдосконалення нових електронних сервісів ДПС України за підтримки Міністерства фінансів України запустила проєкт електронного сервісу «Пошук акцизної марки».

08:12:11 09.10.2020

Зменшення нарахування суми податку на прибуток на суми сплачених за митним кордоном України податків

Головне управління ДПС у Черкаській області доводить до відома платників податків , що відповідно до п.п. 141.4.9 п. 141.4 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755–VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) суми податку на прибуток, отриманих з іноземних джерел, що сплачені суб’єктами господарювання за кордоном, зараховуються під час сплати ними податку в Україні. При цьому зарахуванню підлягає сума податку, розрахована за правилами, встановленими розд. ІІІ ПКУ.

08:10:45 09.10.2020

Перехід на третю групу або відмова від спрощеної системи юридичними особами – платниками єдиного податку четвертої групи протягом звітного року

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків, що  відповідно до п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування або відмови від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку четвертої групи здійснюється відповідно до підпунктів 298.8.1 – 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ.

08:10:29 09.10.2020

Звільнення від нарахування, сплати та подання податкової звітності для платників єдиного податку четвертої групи - юридичних осіб

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє платників податків, що відповідно до підпунктів 1, 3, 4 та 5 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

08:09:03 09.10.2020

Застосування штрафних санкцій за неподання або несвоєчасне подання платниками податків податкової звітності

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє , що до платників податків, які протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), подавали податкову звітність (крім податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати) за податкові (звітні) періоди, граничні терміни подання яких припадали на цей період, але після граничного терміну подання, штрафні санкції, передбачені п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) не застосовуються.

08:07:15 09.10.2020

Cкасування реєстрації ПРРО

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що скасування реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316602) з позначкою «Скасування реєстрації», яка подається засобами Електронного кабінету чи засобами телекомунікацій, або на підставі Повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 2-ПРРО (ідентифікатор форми J1316701) з позначками «несправність» або «крадіжка пристрою чи компрометація ключа» шляхом виключення його з Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій та закриття фіскального номера, який не підлягає використанню надалі.

15:12:40 06.10.2020

Подання повідомлення про прийняття працівника на роботу за цивільно-правовою угодою

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє платників податків, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

15:11:02 06.10.2020

Подача декларації внутрішньо переміщеною особою для реалізації права на податкову знижку за договором оренди житла

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків, що  разом з податковою декларацією про майновий стан і доходи необхідно подати:

15:10:54 06.10.2020