Звенигородська ОДПІ інформує

Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум ЄВ

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до п. 5 «Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.01.2016 № 6 (далі – Порядок № 6), повернення надміру та/або помилково сплачених сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) здійснюється у випадках:

15:44:58 22.01.2021

Сплата ЄСВ підприємцями

Головне управлінні ДПС у  Черкаській області нагадує, що обов’язок  сплачувати єдиний внесок фізичними особами-підприємцями не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

15:43:55 22.01.2021

Сплата ЄСВ самозайнятими особами в 2021 році

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) - це консолідований страховий внесок в Україні, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі.

15:43:25 22.01.2021

Перерахунок ПДФО

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що роботодавець платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) зобов’язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги (ПСП), перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику ПДФО у вигляді заробітної плати, а також суми наданої ПСП:

15:42:58 22.01.2021

Підсумки результатів операції «Урожай – 2020» на Черкащині

Про результати операції «Урожай – 2020» повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська, яка відмітила, що в рамах проведення операції «Урожай – 2020» проведені комплексні заходи по контролю за виплатою заробітної плати працівникам зайнятим у сільському господарстві Черкащини.

15:42:33 22.01.2021

Майже 96,5 тисячам платників податків Черкаської області списано податковий борг на загальну суму 28 млн гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що 21.12.2020 Державною податковою службою України було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

15:42:27 22.01.2021

Справляння екологічного податку у 2021 році

Головне управління ДПС у Черкаській області  нагадує, що справляння екологічного податку (далі - Податок) у 2021 році не змінилось  і регламентується статтями 240-250 Розділу VIII Податкового Кодексу (далі- Кодекс).

15:40:52 22.01.2021

За 2020 рік місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування отримали 30,1 млн гривень

управлінням ДПС у Черкаській області за 2020 рік видано 3729 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 3003 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1216 ліцензій на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, з них 54 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 1162 ліцензій на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки). повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської, місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за 2020 рік отримали 27,7 млн. гривень. Також від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним отримано 2,4 млн гривень.

15:40:23 22.01.2021