Звенигородська ОДПІ інформує

Подання звіту щодо сум нарахованого ЄВ до контролюючих органів

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що пунктом 1 розд. ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 435), визначено, що звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт) до контролюючих органів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік у контролюючих органах в один із таких способів:

08:25:04 01.02.2021

7631 суб’єкт господарювання Черкащині започаткував власну справу протягом 2020 року

За повідомленням заступника начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Юрія Кучеренка, в 2020 році кількість новостворених суб’єктів господарювання регіону, взятих на податковий облік, склала 7631 платник податків, з них 1309 юридичних осіб та 6322 фізичні особи-підприємця. В порівнянні, в 2019 році здійснено державну реєстрацію та взято на облік в податкових органах області 8479платників податків,з них 1439 юридичних осіб та 7040 фізичних осіб-підприємців.

08:24:26 01.02.2021

Зміни щодо надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Головне управління ДПС у Черкаській області у зв’язку набранням чинності  19 грудня 2020 року Постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1270 «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі - постанова № 1270) у частині надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр) інформує  таке.

08:23:52 01.02.2021

Майже 96,5 тис. платникам податків Черкаської області списано податковий борг на загальну суму 28 млн. гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що 21.12.2020 Державною податковою службою України було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

11:08:42 27.01.2021

Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум ЄВ

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до п. 5 «Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.01.2016 № 6 (далі – Порядок № 6), повернення надміру та/або помилково сплачених сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) здійснюється у випадках:

15:44:58 22.01.2021

Сплата ЄСВ підприємцями

Головне управлінні ДПС у  Черкаській області нагадує, що обов’язок  сплачувати єдиний внесок фізичними особами-підприємцями не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

15:43:55 22.01.2021

Сплата ЄСВ самозайнятими особами в 2021 році

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) - це консолідований страховий внесок в Україні, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі.

15:43:25 22.01.2021

Перерахунок ПДФО

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що роботодавець платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) зобов’язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги (ПСП), перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику ПДФО у вигляді заробітної плати, а також суми наданої ПСП:

15:42:58 22.01.2021

Підсумки результатів операції «Урожай – 2020» на Черкащині

Про результати операції «Урожай – 2020» повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська, яка відмітила, що в рамах проведення операції «Урожай – 2020» проведені комплексні заходи по контролю за виплатою заробітної плати працівникам зайнятим у сільському господарстві Черкащини.

15:42:33 22.01.2021