Звенигородське відділення управління ВД ФССУ

Фонд профінансував страхові виплати для двох сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Для родини та батьків лікаря-анестезіолога з Одещини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету. Допомога була перерахована Фондом у рівних частинах особам, які мають на неї право, сьогодні, 16 липня. Кошти надійдуть на рахунки сім’ї упродовж декількох банківських днів.

12:44:40 17.07.2020

Фонд перевів фінансування лікарняних і декретних у оперативний режим – виплати здійснюються упродовж одного робочого дня

Станом на сьогодні Фонд соціального страхування України здійснює фінансування заяв-розрахунків на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам упродовж одного робочого дня. Зокрема, в оперативному режимі фінансуються допомога по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними) і допомога по вагітності та пологах.

12:43:06 17.07.2020

Охорона праці при збиранні врожаю

Звенигородське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області звертається до керівників підприємств та організацій вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час збирання врожаю.

12:42:34 17.07.2020

Лікарі-ФОП можуть видавати лікарняні тривалістю до 10 днів

Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками непрацездатності, виданими лікарями закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також лікарями, які ведуть приватну медичну практику як фізичні особи-підприємці.

15:50:58 10.07.2020

Видатки на щомісячні страхові виплати зросли на 17,6% за підсумками півріччя

Упродовж січня–червня 2020 року Фонд соціального страхування України направив майже 4,4 млрд гривень на щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, або членів їх родин у разі смерті потерпілого. Це на 0,3 млрд грн, або 17,6% більше, ніж за той же період 2019 року.

15:50:49 10.07.2020

Майже 1,4 млн українців отримали від ФССУ матеріальне забезпечення у І півріччі

Фонд соціального страхування України профінансував надання допомог по тимчасовій втраті працездатності, допомог по вагітності та пологах, допомог через ізоляцію від COVID-19 і допомог на поховання для майже 1,4 млн працюючих українців упродовж перших шести місяців 2020 року.

15:48:10 10.07.2020

Уряд затвердив зміни до бюджету ФССУ щодо виділення коштів на виплату допомог родинам померлих від COVID-19 медиків

Сьогодні, 01 липня, Кабінет Міністрів України затвердив зміни до річного бюджету Фонду соціального страхування України в частині виділення Фонду фінансової допомоги для проведення одноразових страхових виплат родинам медичних працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2.

09:51:46 03.07.2020

Родини померлих від COVID-19 медиків отримали допомоги від Фонду соціального страхування України

Фонд соціального страхування України профінансував одноразові допомоги для двох родин медичних працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

09:51:25 03.07.2020

Особливості призначення та виплати допомог в разі смерті медика від COVID-19 обговорили на нараді

Усі члени родини медичного працівника, який помер від коронавірусної хвороби внаслідок виконання професійних обов’язків, мають право на отримання одноразової допомоги у розмірі 1,576 млн гривень. Особливості та нюанси фінансування такої виплати обговорили на селекторній нараді під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Тетяни Михайленко, участь у заході взяли заступниця директора Олена Денисова, керівники профільних управлінь виконавчої дирекції, начальники та фахівці управлінь в областях і місті Києві.

09:48:02 03.07.2020