Звенигородське відділення управління ВД ФССУ

Декретні виплати від Фонду зросли на 14,5% за підсумками трьох кварталів

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України зріс на 14,5% за підсумками трьох кварталів порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 280 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

08:43:56 23.10.2020

Фонд профінансував 796 млн грн страхових виплат за вересень

Фонд соціального страхування України профінансував щомісячні страхові виплати за вересень для 202,2 тисяч потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх родин. На це Фонд направив 796,4 мільйона гривень.

08:43:26 23.10.2020

Фонд направив 3,2 млн гривень на компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19

За час лікування гострого професійного захворювання на COVID-19 медичним та іншим працівникам, які інфікувались під час виконання посадових обов’язків, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу.

08:42:55 23.10.2020

Набув чинності новий порядок перевірок використання страхових коштів

10 жовтня 2020 року набув чинності Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України та застосування фінансових санкцій за порушення встановленого порядку їх використання. Про це на селекторній нараді за участі  профільних фахівців виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів повідомила начальниця управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції ФССУ Наталія Зеленська.

08:42:24 23.10.2020

Оплачувану за кошти Фонду соціального страхування України ізоляцію від COVID-19 пройшли 30 тисяч українців

З початку пандемії 30 тисяч українських працівників, зокрема, майже 7 тисяч медиків знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Для кожного з них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток.

08:41:23 23.10.2020

1,6 млн працюючих отримали від Фонду соціального страхування України матеріальне забезпечення за підсумками трьох кварталів

Фонд соціального страхування України упродовж трьох кварталів 2020 року прийняв на фінансування лікарняні, допомоги по вагітності та пологах і на поховання на суму 10,7 млрд гривень. Загалом роботодавці подали заяви-розрахунки на виплату матеріального забезпечення для більш ніж 1,6 мільйона застрахованих осіб.

09:23:37 13.10.2020

Відбулося позачергове засідання правління Фонду

Сьогодні, 02 жовтня під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики, голови правління ФССУ Євгена Котика відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України.

09:23:04 13.10.2020

Допомога по тимчасовій непрацездатності за час лікування виробничих травм і профзахворювань зросла на 18,9%

Фонд соціального страхування України профінансував допомогу по тимчасовій непрацездатності, яка настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, для 5,2 тисяч працівників за підсумками січня–серпня. На це направлено понад 92 мільйони гривень.

09:22:04 13.10.2020

Середня тривалість догляду за хворими дітьми склала 9,7 дня за підсумками серпня

Упродовж січня–серпня 2020 року 142,2 тисячі українських працівників  знаходились на лікарняних у зв’язку із необхідністю догляду за хворими дітьми або членами родини. За весь період догляду Фонд соціального страхування України компенсував для них втрачений заробіток – загальна сума видатків склала 422,4 мільйона гривень.

09:21:58 13.10.2020

60% отримувачів щомісячних страхових виплат від Фонду досягли пенсійного віку

Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» для усіх потерпілих та застрахованих осіб, у тому числі похилого віку, створено рівні умови для отримання медичної та соціальної допомоги за кошти Фонду соціального страхування України.

09:21:31 13.10.2020